Kapacita pro tento týden vyčerpaná. Objednávky na příští týden budou zde na eshopu otevřeny v neděli. Děkuji za pochopení. Dáša

O nás

LIDÉ : 

Jak už to tak mezi ženami bývá, když jich je hodně na jednom místě...

 

Dáša Tománková

v roce 2017 jsem se zúčastnila několika seminářů o KPZ - komunitou podporovaného zemědělství, které mě svými principy i vztahem k lidem a přírodě naprosto uchvátilo. KPZ byla vzorem a prvotním impulzem pro založení Polopo. Mám za sebou i zkušenost s chovem drůbeže  na maso i vejce,koz na maso i zkušenost s výrobou mléčných výrobků a tak při výběru dodavatelů vím na co se dívat a na co se ptát! :-)

 V současné době jsem máma dvou malých klučíků, které nade vše miluji a není mi jedno co dávám svým dětem na stůl... proto jsem velice ráda, že jsme POLOPO :-). 

 

   62046126_10219220181639653_3952674001830019072_n

 

 O PROJEKTU:

POCTIVÉ LOKÁLNÍ POTRAVINY???? - VÍTEJTE DOMA!

Cílem projektu bylo a je vytvořit prodejní kanál, který tu dosud chyběl. Obchod, ve kterém by na jednom místě mohli lidé koupit to nejlepší od sedláků/farmářů/zpracovatelů a výrobců potravin z nejbližšího okolí - a že jich tu je! Aby si nakupující mohl být jistý kvalitou potravin, které přináší svým dětem domů na stůl. Nejlepší ověření kvality je na vlastní oči, a na vlastní oči si můžete zajet na návštěvu k místním sedlákům, svým sousedům, kteří Vás, své zákazníky a sousedy vždy rádi uvítají a předvedou svou práci. Tenhle sedlák si nepodřízne větev pod sebou tím, že bude šidit svého platícího zákazníka, na kterém je existenčně závislý. Navíc by šidil jídlo, které sám dává svým dětem, a to nikdo z nás neudělá! 


Nákupem lokálních potravin od Našich sousedů farmářů nebo v POLOPU spoluutváříme náš region! Naši lokální ekonomiku, protože co zaplatíme se nám vrací! Cena zboží i případně marže obchodníka zůstává tady mezi námi v regionu. Daně z takového obchodu jsou odváděny tady v ČR! POLOPO a lokální ekonomika je životní postoj! Postoj ke kvalitě, poctivosti a skutečnému životu. Supermarket a velkovýrobci jsou o ceně...
Hodnoty, síla a moc jsou tam, kde lidé umí udělat a vyrábí potraviny. Nic nemá větší cenu! A MY to tady na Kutnohorsku UMÍME!

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.