Objednávky otevřeny, již máme po první uzávěrce a z mléčných výrobků objednáte na tento týden už jen tvrdé zrající sýry z Farmy Bláto. Dáša

Jogurt jahoda 4 x 200 g - SKLO VRATNÉ!

25681
Neohodnoceno

Jogurt z šetrně pasterovaného kravského mléka s příchutí jahod 200 g ve vratném obalu.


  • Skladem
103 Kč / ks
Kategorie: MLÉČNÉ VÝROBKY
Hmotnost: 0.2 kg
složení: kravské
kategorie: mléčné
Položka byla vyprodána...
 

Složení: jemně pastervané kravské mléko, mlékárenské kultury, džem jahodový (kusové ovoce 45 %, glukózový sirup, voda, želírující látky, pektin, kyselina citrónová, aroma).

Baleno v zálohované skleničce s víčkem. Záloha 10Kč není započítána do ceny produktu a  se vztahuje na skleničku+víčko! 

V tomto jogurtu lžička stát nebude - dva důvody které ovlivňují konzistenci: 1) neobsahuje zahušťovadla 2) mléko bylo pasterováno na maximálně možnou nízkou teplotu - tzn. je velmi šetrně pasterované, aby si zachovalo maximum prospěšných látek. Jogurt je lahodně smetanový, neboť paní Cihlářová smetanu z mléka nesbírá - proto mají všechny její produkty tak plnou chuť (tuk jak známo je nositelem vitamínů i chuti)

Mléko pro vás dodává farma rodiny Cihlářových v krásném prostředí nedaleko Zruče nad Sázavou. Cihlářovi se starají zhruba o sedmdesát krav, které se v letním období pasou na rozsáhlých přilehlých loukách. Cihlářovi pravidelně získávají se svými holštýnskými krasavicemi mnohá ocenění. 

 

 

 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.