OBJEDNÁVKY OTEVŘENY. Objednáváte na výdejní den pátek 16.dubna a rozvozový den čtvrtek 15.dubna. Dáša

BIO špekáčky 2 ks 250 g

11013
1 hodnocení

Špekáčky, 2 ks, cca 25dkg
tradiční receptura, bezlepkové, bez chemie, BIO

 


  • 320 Kč / 1 kg
  • Vyprodáno
80 Kč / ks
Kategorie: MASO
Hmotnost: 0.25 kg
certifikace: BIO
maso: vepřové
Položka byla vyprodána...
 

Složení: bio hovězí maso, bio vepřové maso, bio vepřový špek, bio pohanková mouka, bio bramborový škrob, bio vepřové kůže, bio česnek, bio koření, mořská sůl do 2%.

Špekáček je ručně vázaný, dle tradiční receptury v bezlepkové úpravě a neobsahuje žádnou "chemii" (rychlosůl a další konzervanty ani glutamát a další éčka). V přírodním hovězím střevě, uzené bukovým dřevem.

Díky vyloučení chemie vč. rychlosoli a bezlepkové úpravě nemá sasovský špekáček stejně tuhou konzistenci jako špekáček z konvenční výroby, je jemnější.

Tepelně opracovaný masný výrobek. Skladujte při teplotě 0 až 5 °C. Po otevření spotřebujte do 48 hodin.

Farma Sasov byla založena již v roce 1991 a v roce 1999 byla certifikována jako Uznaný podnik ekologického zemědělství. Nyní pěstují kolem dvaceti různých druhů plodin, chovají přeštická černostrakatá prasata a pastevně skot masných plemen. Kvalita chovu zvířat a jejich pohoda je prioritou. Od roku 2013 přímo na farmě vyrábějí vlastní masné výrobky, které získaly významná ocenění. V Sasově se všichni snaží o co nejlepší soulad s přírodou a zároveň razí heslo: „Volbou, co si koupíme, spoluutváříme svět.“  

POZOR!
Cena je uvedena za 250 g (tak vychází velikostně jedno balení s dvěma ks špekáčků) a bude dopočítána dle reálné hmotnosti výrobku.

 

 

 

 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.