OBJEDNÁVKY OTEVŘENY. Nakupujete na rozvozový den čtvrtek 6.KVĚTNA a výdejní den pátek 7.KVĚTNA Dáša

BIO myslivecká paštika 215 g

11002
Neohodnoceno

BIO Sasovská myslivecká paštika 215 g
bez aditiv a konzervantů

 


  • 120 Kč / 1 ks
  • (3 ks) Skladem
120 Kč / ks
Kategorie: MASO
Hmotnost: 0.215 kg
certifikace: BIO
maso: vepřové
 

Složení: bio vepřové maso 40 %, bio hovězí játra 40 %, 10 % bio vývar, bio vepřové kůže, mořská sůl, hrubě mleté bio koření "divočina" a jalovec, griotka. Tuk max. 35 %, sůl max. 2 %.

Sasovská BIO myslivecká paštika je tzv. paštika francouzského typu s výraznou chutí jater. Hlavní složkou je vepřeové maso a hovězí játra, přidáván o je mleté biokoření "divočina" včetně jalovce a také griotka z přírodní ovocné šťávy. Bez aditiv a konzervantů.

 Baleno ve sklenici 215 g. Skladujte při teplotě od 0 do 7 °C. Po otevření spotřebujte do 48 hodin. Trvanlivost: 2 měsíce od expedice.

Černomodrofialové zabarvení paštiky v okolí tmavých kousků jalovce je přirozené a není na závadu.

Farma Sasov byla založena již v roce 1991 a v roce 1999 byla certifikována jako Uznaný podnik ekologického zemědělství. Nyní pěstují kolem dvaceti různých druhů plodin, chovají přeštická černostrakatá prasata a pastevně skot masných plemen. Kvalita chovu zvířat a jejich pohoda je prioritou. Od roku 2013 přímo na farmě vyrábějí vlastní masné výrobky, které získaly významná ocenění. V Sasově se všichni snaží o co nejlepší soulad s přírodou a zároveň razí heslo: „Volbou, co si koupíme, spoluutváříme svět.“  

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.