Aktuálně objednáváte na rozvoz čtvrtek 28.května a rozvoz a výdej pátek 29.května.

BIO Klobásky 2 ks 250 g

11016
1 hodnocení

Klobásky, 2 ks, 25 dkg
tradiční receptura, bezlepkové, bez éček
1ks výrobku = 1 balení = 2 ks klobásy za uvedenou cenu

 


  • 424 Kč / 1 kg
  • (2 ks) Skladem
106 Kč / ks
Kategorie: MASO
Hmotnost: 0.25 kg
certifikace: BIO
maso: vepřové
 

Složení: bio vepřové maso 77%, bio hovězí maso 19%, bio koření cca 2%, mořská sůl do 2%. Zcela bez "éček".

V této BIO klobáse nenajdete žádnou chemii, pouze maso, koření a sůl. Klobásy jsou dle domácí receptury, v přírodním vepřovém střevě, uzené bukovým dřevem. Jsou přirozeně bezlepkové.

Díky vyloučení chemie vč. rychlosoli a bezlepkové úpravě nemá sasovský špekáček stejně tuhou konzistenci jako špekáček z konvenční výroby, je jemnější.

Tepelně opracovaný masný výrobek. Vzhledem k absenci konzervantů klobásu skladujte důsledně při teplotě 0 až 5 °C. Po otevření spotřebujte do 48 hodin.

Kromě značky Vysočina - regionální produkt je Bio Sasovská klobása také držitelem certifikátu CEFF - potraviny bez chemie. Získala také ocenění Regionální potravina Vysočiny 2013 (toto ocenění je časově omezené a jeho platnost již vypršela).

Farma Sasov byla založena již v roce 1991 a v roce 1999 byla certifikována jako Uznaný podnik ekologického zemědělství. Nyní pěstují kolem dvaceti různých druhů plodin, chovají přeštická černostrakatá prasata a pastevně skot masných plemen. Kvalita chovu zvířat a jejich pohoda je prioritou. Od roku 2013 přímo na farmě vyrábějí vlastní masné výrobky, které získaly významná ocenění. V Sasově se všichni snaží o co nejlepší soulad s přírodou a zároveň razí heslo: „Volbou, co si koupíme, spoluutváříme svět.“  

POZOR!
Cena je uvedena za 250 g (tak vychází velikostně jedno balení s dvěma ks klobásy) a bude dopočítána dle reálné hmotnosti výrobku.

 

 

 

 

 

 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.