Dnes objednáváte na výdejní/rozvozový den čtvrtek 17.10. - ROZVOZ PRAHA a pátek 18.10 VÝDEJ A ROZVOZ Kutnohorsko

BIO játrová paštika 215 g

11003
Neohodnoceno

BIO Sasovská játrová paštika 215 g
bez aditiv a konzervantů

 

  • 120 Kč / 1 ks
  • (> 5 ks) Skladem
120 Kč
Kategorie: MASO
Hmotnost: 0.215 kg
certifikace: BIO
maso: vepřové
 

Složení: bio vepřové maso 58 %, bio vepřová játra 26 %, 10 % bio vývar, bio vepřové kůže, mořská sůl, bio koření. Tuk max. 40 %, sůl max. 2 %.

Konzistence není pastovitě homogenní, ale jelikož se jedná o selskou paštiku domácího typu, je středně zrnitá. Domácí paštika je také typická tukovou vrstvičkou na povrchu, kdy lehčí tuk (který není uvnitř paštiky vázán chemickými přídavky, jako u konvenčních výrobků) přirozeně vystoupá na povrch a ke stěnám sklenice.

Baleno ve sklenici 215 g. Skladujte při teplotě od 0 do 7 °C. Po otevření spotřebujte do 48 hodin. Trvanlivost: 2 měsíce od expedice.

Farma Sasov byla založena již v roce 1991 a v roce 1999 byla certifikována jako Uznaný podnik ekologického zemědělství. Nyní pěstují kolem dvaceti různých druhů plodin, chovají přeštická černostrakatá prasata a pastevně skot masných plemen. Kvalita chovu zvířat a jejich pohoda je prioritou. Od roku 2013 přímo na farmě vyrábějí vlastní masné výrobky, které získaly významná ocenění. V Sasově se všichni snaží o co nejlepší soulad s přírodou a zároveň razí heslo: „Volbou, co si koupíme, spoluutváříme svět.“  

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.