Dnes objednáváte na výdejní den : ČTVRTEK 18.7. Objednávku vyzvednete na výdejně Na Sioně 329/4, Kutná Hora v čase 15:00-18:00 nebo zvolíte POLOPO ROZVOZ po okolí. Termín objednání pro tento výdejní den je pondělí 15.7. v 24:00hod .

BIO Vepřový ořech 0,5kg

25116
Neohodnoceno

Jde o exkluzivní, jemnou a křehkou část vepřové kýty, která se nazývá ořech. Super na letní grilování! 

 

  • 520 Kč / 1 kg
  • Vyprodáno
260 Kč
Kategorie: MASO
Hmotnost: 0.5 kg
certifikace: BIO
maso: vepřové
Položka byla vyprodána...
 

Jde o exkluzivní, jemnou a křehkou část vepřové kýty. Z ořechu připravíte výborné steaky, řízky přírodní i "klasiku" v trojobalu, soté, ragú, pečeni, guláš, perkelt či fondue.

 

Farma Sasov byla založena již v roce 1991 a v roce 1999 byla certifikována jako Uznaný podnik ekologického zemědělství. Nyní pěstují kolem dvaceti různých druhů plodin, chovají přeštická černostrakatá prasata a pastevně skot masných plemen. Kvalita chovu zvířat a jejich pohoda je prioritou. Od roku 2013 přímo na farmě vyrábějí vlastní masné výrobky, které získaly významná ocenění. V Sasově se všichni snaží o co nejlepší soulad s přírodou a zároveň razí heslo: „Volbou, co si koupíme, spoluutváříme svět.“  

POZOR!
Cena je uvedena za 0,5kg a bude dopočítána dle reálné hmotnosti výrobku. Pokud tedy dodaný výrobek bude mít méně než 0,5kg, bude Vám poměrná část peněz vrácena, pokud bude mít výrobek více než 0,5kg, bude poměrná část peněz doúčtována.

 

 

 

 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.