OBJEDNÁVKY OTEVŘENY. Objednáváte na výdejní den pátek 16.dubna a rozvozový den čtvrtek 15.dubna. Dáša

BIO trhaná paštika 250 g

11001
Neohodnoceno

BIO Trhaná paštika z přeštíka 250 g
bez aditiv a konzervantů
Česká biopotravina roku 2016

 


  • 195 Kč / 1 ks
  • (4 ks) Skladem
195 Kč / ks
Kategorie: MASO
Hmotnost: 0.25 kg
certifikace: BIO
maso: vepřové
 

Složení: bio vepřové maso z přeštických prasat 96 %, bio cibule, bio česnek, mořská sůl, bio směs koření.

Tato paštika je vyrobena z masa sasovských černostrakatých přeštických prasat. Na sasovské farmě je vypěstována také cibule a česnek. Paštika je variací v zahraničí známých rilletů a zároveň zavařovaného domácího pečeného vepřového masa. Jedná se o tepelně opracovaný masný výrobek, který vzniká velmi dlouhým pečením, ochucený bio kořením a mořskou solí. Bez aditiv a konzervantů.

Paštika je výsledkrm spolupráce zemědělce Josefa Sklenáře z Biofarmy Sasov a známým kuchařem Paulem Dayem z The Real Meat Society a je součástí speciální řady výrobků pod společnou značkou "Chef and Farmer".

Bio Trhaná paštika z přeštíka získala titul Česká biopotravina roku 2016!

Baleno ve sklenici 250 g. Skladujte při teplotě od 0 do 5 °C. Po otevření spotřebujte do 48 hodin. Trvanlivost: 1 měsíc od expedice.

Farma Sasov byla založena již v roce 1991 a v roce 1999 byla certifikována jako Uznaný podnik ekologického zemědělství. Nyní pěstují kolem dvaceti různých druhů plodin, chovají přeštická černostrakatá prasata a pastevně skot masných plemen. Kvalita chovu zvířat a jejich pohoda je prioritou. Od roku 2013 přímo na farmě vyrábějí vlastní masné výrobky, které získaly významná ocenění. V Sasově se všichni snaží o co nejlepší soulad s přírodou a zároveň razí heslo: „Volbou, co si koupíme, spoluutváříme svět.“  

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.