Dnes objednáváte na výdejní den : ČTVRTEK 18.7. Objednávku vyzvednete na výdejně Na Sioně 329/4, Kutná Hora v čase 15:00-18:00 nebo zvolíte POLOPO ROZVOZ po okolí. Termín objednání pro tento výdejní den je pondělí 15.7. v 24:00hod .

BIO hovězí maso přední - krk NA OMÁČKU 0,5 kg

11030
Neohodnoceno

stařené hovězí, ideální na omáčky nebo guláš
z krční části

 

  • 298 Kč / 1 kg
  • (1 ks) Skladem
149 Kč
Kategorie: MASO
Hmotnost: 0.5 kg
certifikace: BIO
maso: hovězí
 

Maso z krční části. Univerzálně použitelné, jemně prorostlé.

Ideální jako maso k omáčkám nebo pro libovější guláš.

Maso zraje na sucho ve visu ve speciálních chladících boxem min. 11 dnů, většinou však dle potřeby konkrétního kusu masa mnohem déle - i 1 měsíc a více (zejména u krav).

Farma Sasov byla založena již v roce 1991 a v roce 1999 byla certifikována jako Uznaný podnik ekologického zemědělství. Nyní pěstují kolem dvaceti různých druhů plodin, chovají přeštická černostrakatá prasata a pastevně skot masných plemen. Kvalita chovu zvířat a jejich pohoda je prioritou. Od roku 2013 přímo na farmě vyrábějí vlastní masné výrobky, které získaly významná ocenění. V Sasově se všichni snaží o co nejlepší soulad s přírodou a zároveň razí heslo: „Volbou, co si koupíme, spoluutváříme svět.“  

POZOR!
Cena je uvedena za 0,5kg a bude dopočítána dle reálné hmotnosti výrobku. Cena za 1kg je 298,-Kč. Pokud tedy dodaný výrobek bude mít méně než 0,5kg, bude Vám poměrná část peněz vrácena, pokud bude mít výrobek více než 0,5kg, bude poměrná část peněz doúčtována.

 

 

 

 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.