OBJEDNÁVKY OTEVŘENY. Nakupujete na rozvozový den čtvrtek 6.KVĚTNA a výdejní den pátek 7.KVĚTNA Dáša

Čokoláda MLÉČNÁ 50% 45g - Lada Bartošová - výroba Kutná Hora

25441
Neohodnoceno

Čokoláda vyrobená v Kutné Hoře!


  • (1 ks) Skladem
130 Kč / ks
Kategorie: ČOKOLÁDA
 

Mléčná čokoláda, s výraznými ovocnými tóny a jemnou anananasovou kyselinkou.

Nejoblíbenější mléčná čokoláda v naší nabídce. Čokoládu děláme výhradně z kakaových bobů z Maya Mountain, díky nimž má plnou ovocnou chuť a zábavnou ananasovou kyselinku na konci. Ke kakaovým bobům asi v polovině mísení přidávám české plnotučné mléko a čokoláda tak získává krásně smetanové tóny. Takovou mléčnou jste ještě neměli!

 

 

Složení: Kakaové boby, kakaové máslo, sušené mléko, třtinový cukr.
Hmotnost: 45 g

Ve výrobě zpracováváme ořechy a mléko.

Za českou značkou Lidka stojí nadšenci a milovníci čokolády, kteří po 100 letech znovu obnovili výrobu bean-to-bar čokolád v Kutné Hoře. Všechny kutnohorské čokolády jsou vyrobeny s láskou od kakaového bobu až po tabulku. Používáme výhradně výběrové kakaové boby té nejvyšší kvality, které nakupujeme přímo od farmářů za férové ceny. Boby ručně třídíme, pražíme, drtíme a odslupkováváme, poté téměř 100 hodin mísíme a temperujeme.

 

 

 

 

 

 

Dodavatelem čokolád jsou Lada a Pavel Bartošovi, kteří mají výrobnu přímo v Kutné Hoře. Osobně vybírají pěstitele, od kterých odebírají kakaové boby. Ty potom ve své výrobně ručně třídí, praží pak melou a drtí a míchají a smíchávají to nejlepší, aby vznikl produkt sice cizokrajné suroviny, zato ryze místní zpracování!

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.