Aktuálně objednáváte na rozvoz čtvrtek 9.4. trasa Kutná Hora - Kolín a na výdej a rozvoz v pátek 10.4. - trasa Kutná Hora, Kolín, Čáslav.

Kakaové boby pražené - Lada Bartošová - výroba Kutná Hora

25444
Neohodnoceno

Upražené v Kutné Hoře!

  • Skladem
145 Kč
Kategorie: ČOKOLÁDA
 

Intenzivní chuť, zdravá mlska, chrumkavé.

Kakaové boby patří mezi superpotravimy! Potřebujete více energie? Učit se nebo pracovat dlouho do noci? Boby Vám v tom pomůžou. Navíc obsahují velké množství hořčíku a flavanoidů, theobromin kakaa Vás nastartuje a zlepší náladu na celý den. Nedoporučujeme konzmovat před spaním.

 

 

Složení: Kakaové boby.

Hmotnost: 130 g

Boby jsou baleny v rozložitelném znovu uzavíratelném sáčku.

Ve výrobně zpracováváme ořechy a mléko.

Za českou značkou Lidka stojí nadšenci a milovníci čokolády, kteří po 100 letech znovu obnovili výrobu bean-to-bar čokolád v Kutné Hoře. Všechny kutnohorské čokolády jsou vyrobeny s láskou od kakaového bobu až po tabulku. Používáme výhradně výběrové kakaové boby té nejvyšší kvality, které nakupujeme přímo od farmářů za férové ceny.

 

 

Dodavatelem čokolád jsou Lada a Pavel Bartošovi, kteří mají výrobnu přímo v Kutné Hoře. Osobně vybírají pěstitele, od kterých odebírají kakaové boby. Ty potom ve své výrobně ručně třídí, praží pak melou a drtí a míchají a smíchávají to nejlepší, aby vznikl produkt sice cizokrajné suroviny, zato ryze místní zpracování!

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.