OBJEDNÁVKY OTEVŘENY. Objednáváte na výdejní den pátek 16.dubna a rozvozový den čtvrtek 15.dubna. Dáša

Čokoláda velbloudí mléčná 50%

25780
Neohodnoceno

Čokoláda vyrobená v Kutné Hoře!

Unikátní mléčná čokoláda, vyrobená výhradně z velbloudího mléka. Čokoláda, kterou jste 100% ještě neochutnali! Čokoláda je krásně jemná, s tóny karamelu.


  • (1 ks) Skladem
200 Kč / ks
Kategorie: ČOKOLÁDA
 
    Složení: Kakové boby, kakakové máslo, sušené velbloudí mléko, třtinový cukr. Obsah kakaové sušiny 50%
 

Hmotnost: 45 g

Věděli jste, že velbloudí mléko je mnohem zdravější, než mléko kravské? Obsahuje výrazně méně tuku, výrazně více vitamínu C a kalcia.  Na rozdíl od bučící a mečící konkurence neobsahuje kasein ani beta-laktoglobulin, takže je výrazně lepší pro alergiky.

Ve výrobě zpracováváme ořechy a mléko.

Za českou značkou Lidka stojí nadšenci a milovníci čokolády, kteří po 100 letech znovu obnovili výrobu bean-to-bar čokolád v Kutné Hoře. Všechny kutnohorské čokolády jsou vyrobeny s láskou od kakaového bobu až po tabulku. Používáme výhradně výběrové kakaové boby té nejvyšší kvality, které nakupujeme přímo od farmářů za férové ceny. Boby ručně třídíme, pražíme, drtíme a odslupkováváme, poté téměř 100 hodin mísíme a temperujeme.

 

 

 

Dodavatelem čokolád jsou Lada a Pavel Bartošovi, kteří mají výrobnu přímo v Kutné Hoře. Osobně vybírají pěstitele, od kterých odebírají kakaové boby. Ty potom ve své výrobně ručně třídí, praží pak melou a drtí a míchají a smíchávají to nejlepší, aby vznikl produkt sice cizokrajné suroviny, zato ryze místní zpracování!

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.