Aktuálně objednáváte na výdejní a rozvozový den 27.listopadu. Těším se naviděnou. Dáša

Čokoláda BÍLÁ s pistáciemi 45g - Lada Bartošová - výroba Kutná Hora

25442
Neohodnoceno

Čokoláda vyrobená v Kutné Hoře!


  • Skladem
130 Kč / ks
Kategorie: ČOKOLÁDA
 

Jemná poctivá 40% bílá čokoláda, která obsahuje jen kakaové máslo, sušené mléko, třtinový cukr a na vrchu je bohatě sypaná skvělými čerstvě praženými pistáciemi z malé rodinné pražírny AlAndalous. Jedinečná kombinace jemné a podmanivé chuti!

Složení: Složení: Kakaové máslo, sušené mléko, třtinový cukr. Posyp: pistácie (20 %), sůl. Obsah kakaové sušiny min. 40 %.
Hmotnost: 45 g


Ve výrobě zpracováváme ořechy a mléko.

Za českou značkou Lidka stojí nadšenci a milovníci čokolády, kteří po 100 letech znovu obnovili výrobu bean-to-bar čokolád v Kutné Hoře. Všechny kutnohorské čokolády jsou vyrobeny s láskou od kakaového bobu až po tabulku. Používáme výhradně výběrové kakaové boby té nejvyšší kvality, které nakupujeme přímo od farmářů za férové ceny. Boby ručně třídíme, pražíme, drtíme a odslupkováváme, poté téměř 100 hodin mísíme a temperujeme.

 

 

 

 

 

 

Dodavatelem čokolád jsou Lada a Pavel Bartošovi, kteří mají výrobnu přímo v Kutné Hoře. Osobně vybírají pěstitele, od kterých odebírají kakaové boby. Ty potom ve své výrobně ručně třídí, praží pak melou a drtí a míchají a smíchávají to nejlepší, aby vznikl produkt sice cizokrajné suroviny, zato ryze místní zpracování!

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.