Aktuálne probíhá odstávka eshopu, restart moji hlavy, zpracování účetnictví a doufám že se dostane i na zapracování nových nápadů a elánu do dalšího roku. Provoz e-shopu plánuji obnovit cca v půlce ledna. Budu informovat prostřednictvím Facebooku i emailu. Velice děkuji za Vaši přízeň v tomto roce a těším se na ten příští. Klidne Vánoce preji.Dáša

Čokoláda BÍLÁ Macha 45g - Lada Bartošová - výroba Kutná Hora

25458
Neohodnoceno

Čokoláda vyrobená v Kutné Hoře!


  • Skladem
130 Kč / ks
Kategorie: ČOKOLÁDA
Položka byla vyprodána...
 

Bílá čokoláda, jemná s intenzivními tóny zeleného čaje a trávy.

Bílá čokoláda s japonským čajem matcha. Sladkou chuť střídá jemná trávová příchuť čaje. Matcha čajové lístky obsahují velké množství chlorofylu, čokoláda tak i bez umělých barviv získává přirozeně jasně zelenou barvu. Pozor! - Čokoláda, po které večer neusnete.

 

Složení: Kakaové boby, sušené mléko, třtinový cukr, zelený čaj.
Hmotnost: 45 g

Ve výrobě zpracováváme ořechy a mléko.

Za českou značkou Lidka stojí nadšenci a milovníci čokolády, kteří po 100 letech znovu obnovili výrobu bean-to-bar čokolád v Kutné Hoře. Všechny kutnohorské čokolády jsou vyrobeny s láskou od kakaového bobu až po tabulku. Používáme výhradně výběrové kakaové boby té nejvyšší kvality, které nakupujeme přímo od farmářů za férové ceny. Boby ručně třídíme, pražíme, drtíme a odslupkováváme, poté téměř 100 hodin mísíme a temperujeme.

 

 

 

 

 

 

Dodavatelem čokolád jsou Lada a Pavel Bartošovi, kteří mají výrobnu přímo v Kutné Hoře. Osobně vybírají pěstitele, od kterých odebírají kakaové boby. Ty potom ve své výrobně ručně třídí, praží pak melou a drtí a míchají a smíchávají to nejlepší, aby vznikl produkt sice cizokrajné suroviny, zato ryze místní zpracování!

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.