Aktuálně objednáváte na rozvoz čtvrtek 9.4. trasa Kutná Hora - Kolín a na výdej a rozvoz v pátek 10.4. - trasa Kutná Hora, Kolín, Čáslav.

KONOPNÁ SEMÍNKA - pražená sladká 150g

25200
Neohodnoceno

BIO konopná semínka pražená, sladká 150g

  • (1 ks) Skladem
130 Kč
Kategorie: KONOPNÉ BIO ZE SASOVA
 

návyková záležitost a výtečná náhrada různých semínek o kterých běžně netušíme odkud pochází a co za chemikálie bylo použito při jejich pěstování nebo zpracování! - TADY máme úžasnou příležitost začít ZOBAT něco velmi zdravého a navíc vypěstovaného v ekologickém režimu nedaleko od nás!

Všechny konopné produkty - potraviny obsahují 0% THC!

 

Dodavatelem konopných produktů je Hanka Gabrielová a její společnost HEMPOINT. Hanka je v oblasti pěstování, zpracování i využití konopí jako technické plodiny jedním z mála skutečných odborníků tady v Čechách! Její nadšení pro konopí je "infekční". Zúčastnila jsem se exkurze na BIofarmě SASOV, kde Hanka konopí již léta pěstuje a její nadšení a znalosti v této oblasti jsou úžasné! Do chvíle než jsem Hanku potkala pro mě bylo konopí jen "tou trávou" ... ale považte ... výtečně působí na půdu v rámci osevních postupů, produkuje velké množství kyslíku, nepotřebuje mnoho nebo žádná chemická ošetření, jeho využitelnost ...semínka - do pusy přímo, olej, květy a listy - čaje, přísady do uzenin,... stonky - tkaniny, lana, cihly jako vážně stavební materiál s úžasnými vlastnostmi! ....

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.