Dnes objednáváte na rozvoz čtvrtek 30.ledna a na výdej v Kutné Hoře v pátek 31.ledna. Těším se naviděnou! Dáša

Jak fungujeme

Vítejte na stránkách polopo.cz, kde můžete nakupovat v týdenních objednávkových cyklech. 

 

1) od ÚTERÝ do PONDĚLÍ    ⇒   OBJEDNÁTE

 

2) ČTVRTEK = POLOPO ROZVOZ Kutná Hora, Čáslav, Kolín + okolní obce do 10km

 

3) PÁTEK = VÝDEJ v Kutné Hoře  - Prachňanská 325, Kutná Hora + POLOPO ROZVOZ Kutnohorsko

 

 

Jak objednávat?
Objednávky jsou otevřené vždy od úterka (8:00) do následujícího pondělí (24:00). Můžete tedy objednávat celý týden na následující „výdejní pátek“. Objednávky jsou uzavřeny v pondělí v noci a rozhodující je, aby Vaše objednávka byla odeslána nejpozději v pondělí do 24:00 hodin.

Během úterka jsou objednávky rozesílány dodavatelům. Ti podle nich výrobky připraví nebo vyrobí. Ve čtvrtek a v pátek během dne je objednané zboží dopraveno na naši výdejnu. V pátek od 13:30 do 17:30 si svou kompletní objednávku vyzvedáváte na naší výdejně Prachňanská 325, Kutná Hora.

  

S našimi dodavateli jsme sladili objednávkový cyklus tak, aby výrobky, které objednáte, byly vyrobeny tak říkajíc na zakázku a vy jste je dostali maximálně čerstvé. Na termín uzávěrky Vás každé pondělí upozorníme na našich FB stránkách.

Původ výrobků - farmáře, sedláky a výrobce kteří potraviny vyrábějí netajíme, protože oni jsou Ti důležití!  Informace o nich můžete najít vždy v popisku daného výrobku. 

 

Ceny výrobků se snažíme nastavit tak, aby byl projekt dlouhodobě udržitelný a rozhodně není v plánu tlačit na výrobce s cenou, vždy si myslím je důležité, aby sedlák/výrobce prodával za takovou cenu, za kterou je ochoten to v dané kvalitě dělat, u našich dodavatelů je ta kvalita zároveň jejich osobním přesvědčením. Takových výrobců/sedláků si myslím je potřeba si vážit, protože dělají skutečné POTRAVINY! 

Některé výrobky jsou prodávány po kusech, jiné najdete na shopu jako kusové s poznámkou, že gramáž výrobku se může změnit (například u masa, sýrů atd.) a cena je následně dopočítána dle skutečné váhy (a peníze vráceny nebo vámi doplaceny).

 

Každý pátek najdete u nás ve výdejně výrobky, které objednáváme nad rámec objednávek a zákazníci tedy mají možnost dokoupit "volné" výrobky přímo na výdejně. Nákup bez objednávky také nabízíme zákazníkům, kteří třeba váhají s objednávkou, chtějí výrobky nejdříve jen ochutnat a přesvědčit se o jejich kvalitě.

 

Zároveň ale nefungujeme jako standardní obchod (výdej jeden den v týdnu), ale jako objednávkový obchod. Chceme objednávat u farmářů výrobky na základě poptávky zákazníků a ne se "naskladňovat", následně pak výrobky třeba i vyhazovat (kvůli prošlé záruční době) atd. - Děkujeme za pochopení :-)

 

ROZVOZ:

 

delivery-guy-1424808_1280 (1)

 

1) POLOPO ROZVOZ KUTNÁ HORA, KOLÍN, ČÁSLAV + okolní obce do 10km

     čtvrtek 16:30 - 21:00

- pro objednávky nad 1.200,-Kč rozvoz zdarma 

- pro objednávky nad 500,- Kč rozvoz 80,-Kč 

 

 

 

 

pokud bydlíte "těsně vedle" nezoufejte, napište mi do okénka v pravém dolním rohu, vetšinou bývám dostupná a domluvíme se. Jsme fajn lidi a podporujeme náš region = sami sebe!

 

Je třeba, aby jste byli po celý avizovaný čas rozvozu tzv. dostupní doma, abychom se potkali :-). Zavolám Vám vždy v předstihu cca 20min než dorazím. 

 

V případě vyčerpání kapacity rozvozu bude zobrazena informace na hlavní stránce a v obchodu nebude možné dopravu zvolit. 

 

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.