Aktuálne probíhá odstávka eshopu, restart moji hlavy, zpracování účetnictví a doufám že se dostane i na zapracování nových nápadů a elánu do dalšího roku. Provoz e-shopu plánuji obnovit cca v půlce ledna. Budu informovat prostřednictvím Facebooku i emailu. Velice děkuji za Vaši přízeň v tomto roce a těším se na ten příští. Klidne Vánoce preji.Dáša

POLOTVRDÝ SÝR TYROLSKÝ 200g

993
Neohodnoceno

Polotvrdý zrající sýr

 

Složení: mléko, mlékárenské kultury, sůl


  • 775 Kč / 1 kg
  • (4 ks) Skladem
155 Kč / ks
Kategorie: Farma Bláto - zrající sýry
Hmotnost: 0.2 kg
 

Polotvrdý zrající sýr Mondije z Farmy Bláto. Neodolatelná oříšková chuť! V sýrárně na Farmě Bláto opravdu UMÍ! Tento sýr zrál na farmě cca 6 měsíců.

 oficiální popis Farmy Bláto: Smetanový polotvrdý sýr horského typu (Morbier) vyrobený z čerstvého plnotučného mléka. Na výrobu tohoto sýra používáme výhradně mléko z pastvy nebo zimní senné mléko. Sýr vyrábíme v bochnících okolo 10kg, které zrají minimálně tři měsíce. Sýr je inspirovaný Francouzským sýrem Morbier, zraje pod mazovou kulturou B lines. Patří mezi sladší, krémovější horské sýry. Sýr dobou zrání získává na krémovitosti a jemnosti.

Výrobce sýru je Farma Bláto, kterou najdeme nedaleko Uhlířských Janovic. Chovají krávy, kozy a různou drůbež. Zpracovávají si mléko sami ve vlastní sýrarně přímo na farmě. www.farma-blato.cz

 

!!!!Cena je uvedena za 200g výrobku. Cena bude přepočítána podle skutečné váhy při výdeji zboží. Pokud bude mít sýr více nebo méně než účtovaných 200g, bude Vám rozdíl buď doúčtován nebo vrácen!!!

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.