Dnes objednáváte na VÝDEJNÍ DEN PÁTEK 25.10. + ROZVOZ POLOPO čtvrtek 24.10. (17:00-20:00) a pátek 25.10. (17:30 - 21:00)

Polotvrdý zrající sýr EXKLUZIV - se zeleným pepřem 200g

25088
Neohodnoceno
  • 1 z 2

Polotvrdý zrající sýr Exkluziv se zeleným pepřem

 

  • (1 ks) Skladem
136 Kč
Kategorie: Farma Bláto - zrající sýry + termík
Hmotnost: 0.2 kg
 

Polotvrdý zrající sýr Exkluziv s chilli z Farmy Bláto. Neodolatelná chuť s kousky chilli nebo červeného pepře.  V sýrárně na Farmě Bláto opravdu UMÍ! Tento sýr zrál na farmě cca 5-6 měsíců. 

Oficiální popis Farmy BlátoPolotvrdý sýr Alpského typu, vyrobený z čerstvého plnotučného mléka. Na výrobu tohoto sýra používáme výhradně mléko z pastvy nebo zimní senné mléko s příměsí koření a bylin (zelený pepř, medvědí česnek, apod.). Sýr vyrábíme v bochnících okolo 3kg, které zrají minimálně tři měsíce při ošetřování solí.

 

Výrobce sýru je Farma Bláto, kterou najdeme nedaleko Uhlířských Janovic. Chovají krávy, kozy a různou drůbež. Zpracovávají si mléko sami ve vlastní sýrarně přímo na farmě. www.farma-blato.cz

 

!!!!Cena je uvedena za 150g výrobku. Cena bude přepočítána podle skutečné váhy při výdeji zboží. Pokud bude mít sýr více nebo méně než účtovaných 150g, bude Vám rozdíl buď doúčtován nebo vrácen!!!

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.