Objednávky v novém roce budou otevřeny od 23.1.2019 s výdejem 31.1. Děkuji za pochopení a těším se naviděnou. Dáša

BIO Bylinný sirup Dezinfekční s rakytníkem 200 ml

9008
Neohodnoceno

Bylinný sirup Dezinfekční Tymiánový 200 ml, BIO

  • (2 ks) Skladem
130 Kč
Kategorie: BIO BYLINNÉ SIRUPY
certifikace: BIO
 

Diana:

"V lidovém léčitelství je využíván zejména pro své mohutné dezinfekční účinky – při chorobách horních cest dýchací (kašel,  bronchitidy a k odhleňování průdušek). Dále je také využíván při poruchách zažívání, kde působí i protikřečově, při nadýmání a k celkovému uklidnění organismu a podpoře obranyschopnosti.

Neužívat bez přerušení dlouhodobě!"

 

UŽÍVÁNÍ SIRUPŮ

Podávání

Podávat možno na lžičce/lžíci, v čaji, ve vodě nebo v pálence. Vždy je potřeba dobře zapít sklenicí tekutiny. Dostatečný pitný režim pomáhá bylinkám účinkovat!

Šalvěj, tymián a heřmánek na mandle nezapíjejte, ale nechte působit v ústech.

 

Dávkování

Všechny sirupy se typicky podávají třikrát denně - dětem po lžičce dospělým po lžíci (drobné ženy mohou jako děti užívat po lžičce).

Minimální dávkování je ráno a večer!

Dávky je možno podle potřeby zvýšit i na dvojnásobek – tj. lžička/ lžíce po cca třech hodinách. Typicky rychlá úleva od bolestí hlavy, při silném kašli apod.

Výjimka jsou sirupy na spaní a uklidnění (meduňka, večerní, levandule apod.) ty je třeba užívat dle potřeby (většinou jen večer), klidně i v kratším intervalu (po cca půl hodině)."

 

Bylinky, zeleninu, sirupy, povidla, chutney a další výrobky pro vás připravuje Diana se Standou z Ekostatku Vlkaneč, jejichž rodiny hospodaří v této oblasti již od 18. století. Letos převzali cenu pro ekologického zemědělce roku - tzv. Bartákův hrnec.

 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.